Love Football - Hate Fascism

5. listopadu 2006 v 22:07 | Ja |  Football Against Racism
Novinky
Jak už asi víte, turnaj, který měl proběhnout v sobotu 28.října v rámci DIY Festu se neuskutečnil, protože Fest byl na poslední chvíli zatrhnut magistrátem hlavního města Prahy.Tady naleznete text letáku, který byl rozdáván na Letné v den, kdy měl DIY Fest proběhnout..

Info
Love Football Hate Racism je kampaň a aktivita, jejímž hlavním cílem je boj proti rasismu a stále vzrůstající komercializaci profesionálního fotbalu. Milujeme tuhle hru a nenecháme si ji zničit rasistickými fanoušky na stadionech ani manažery, kteří ve fotbale vidí akorát způsob jak si vydělat víc špinavých peněz. Fotbal by měl především patřit hráčům a tolerantním fanouškům, ne rasistům a byznysmenům. Primární činností Love Football Hate Racism je organizace amatérských fotbalových turnajů. Zatím máme na kontě jeden turnaj, který se uskutečnil 7.10.2006 v Praze 4 na Spořilově. Tady máte krátký vyjádření...
Tak, první turnaj máme za sebou. Tímto bychom chtěli poděkovat všem zúčastněným týmům a byli bychom rádi, kdybyste svoje dojmy, kritiku a rady do budoucna nechali v guestbooku. Pokud má některý z týmů zájem o kolektivní foto a další fotky z turnaje, napište prosim na mail. Jinde fotky samozřejmě šířit nehodláme! Dále bychom chtěli "poděkovat" všem týmům, který nejdříve potvrdili účast a následně (nejlépe večer před turnajem) účast odřekli. Tím jste způsobili, že z původních osmi týmů zbylo pět, z čehož ještě dva sehnané narychlo před turnajem. Příště by trochu zodpovědnosti neuškodilo..Ale i tak, máme pocit, že turnaj se vydařil a rozhodně hodláme v činnosti pokračovat (zatim přikládám velice provizorní seznam budoucích akcí). Celkové shrnutí turnaje naleznete brzy na těchto stránkách a v dalším čísle zinu Move your ass!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SSLAH88 SSLAH88 | 15. září 2008 v 15:35 | Reagovat

Hate blacks-Love fascism :D

2 Waagbistritz69 (Viktor) Waagbistritz69 (Viktor) | 17. listopadu 2008 v 16:51 | Reagovat

Šlah44: Skoro som si roztrhal bránicu :-/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama