Nic než nácek

2. října 2006 v 20:53 | Ja |  AntiFa
Rudolf Hess - nic než nácek
Téměř až do začátku srpna nebylo jasné, zda budou letos ve Wunsiedelu pochodovat neonacisté. Letošní připravované vzpomínkové demonstrace k výročí úmrtí Rudolfa Hesse byly tak jako vloni provázeny soudními spory. Nakonec Spolkový soud potvrdil zákaz neonacistického pochodu ve Wunsiedelu a náckové tak uspořádali podle loňského vzoru demonstrace hned v několika německých městech. Nejrušněji bylo v Berlíně, kde se jim postavila asi tisícovka antifašistů, která byla brutálně napadena policií. Když pomineme fakt, že si již druhý rok mohli obyvatelé Wunsiedelu oddychnout od pochodu hnědých prasat, soudní zákaz opět ničemu nepomohl. Nezabránil nazi-demonstracím, opěvování Rudolfa Hesse ani nezodpověděl varovnou otázku: "Proč se najdou i šedesát let po 2. světové válce mladí lidé ochotní přidat se k neonacismu?"
Od té doby, co se v roce 1987 v berlínské věznici Spandau oběsil Rudolf Hess - válečný zločinec a poslední z prominentních nacistů vězněných spojenci, bývá výročí jeho smrti využíváno německým i mezinárodním neonacistickým hnutím k oslavování nacismu. Místo společných srazů bylo vybráno symbolicky v malém bavorském městečku blízko českých hranic, kde jsou Hessovy ostatky pohřbeny. Je to právě město Wunsiedel, které získalo pro nacisty tak zvláštní mezinárodní význam, že se místních nacistických srazů v uplynulých letech účastnili zástupci neonacistických organizací a uskupení z Dánska, Švédska, Norska, Británie, Belgie, Nizozemí, Francie, Španělska, Itálie, Rakouska, Švýcarska, Maďarska, České republiky, Slovenska, Chorvatska, USA a také Ruska. Hessův pochod dává fašistům legální základ pro jejich uctívání nacismu a nabírá na důležitosti pro celé ultrapravicové spektrum. Například 21. srpna 2004 se na neonacistického srazu v německém Wunsiedelu sešlo na 4.000 - 5.000 příznivců Rudolfa Hesse. Pro Německo, které není stále vypořádáno s nacistickou minulostí, to byl šok. Obyvatelé Wunsiedelu začali sami pořádat protestní akce a dovolávat se zákazu neonacistických pochodů v jejich městě. Proběhlo několik žalob a následných soudních líčení, v nichž soudy střídavě pochod legitimizovaly nebo zakazovaly. Nakonec došlo k zákazu neonacistických pochodů ve Wunsiedelu, který nacistický právník z NPD a hlavní organizátor srazů ve Wunsiedel, Jürgen Rieger, považuje za protiústavní a každý rok spor, dnes už na úrovni Spolkového soudu, otevírá.
Náckové poznali sílu Wunsiedelu a chtějí se do něj vracet. V roce 2005 se jim to nepodařilo - po dlouhé soudní tahanici Spolkový soud na poslední chvíli zákaz potvrdil. Již zorganizovaní evropští neonacisté se proto vydali do Dánska a Německa. Pochody se uskutečnily v několika městech včetně Mnichova, nicméně s podstatně nižšími počty než demonstrace ve Wunsiedelu. Otazník nad konáním pochodu k uctění Hesse ve Wunsiedelu visel i letos. Situace ovšem nakonec proběhla obdobně jako v roce 2005. Právníci z NPD otevřeli proces a požadovali zrušení zákazu pro "pietní pochod za uctění pilota míru ve Wunsiedelu", Spolkový soud zákaz potvrdil. Ihned po neúspěšném pokusu nacistických pohrobků se objevily informace o přesunu akce do Mnichova. Na poslední chvíli byly ovšem nahlášeny nacistické demonstrace také v Berlíně, Jeně a jiných, převážně východoněmeckých, městech. Na těch nakonec demonstrovalo dohromady zhruba 500 neonacistů. Dílčí úspěch tedy je, že se podařilo rozbít nejmasovější přehlídku evropských neonacistických skupin a rozdrobit ji do řady dílčích akcí lokálního charakteru.
Konkrétní akce:
Berlín
Celkově více než 1000 antifašistů a antifašistek se zúčastnilo antifa shromáždění a blokády pochodu asi 200 neonacistů v Berlíně, který byl neustále přerušován a táhl se téměř čtyři hodiny centrem Berlína (čtvrti Berlin-Mitte a Prenzlauer Berg). Ještě před začátkem Hess-marše si museli ovšem náckové několik desítek minut počkat, než jim berlínská policie vyčistí cestu od všudypřítomných antifas, kteří blokovali trasu pochodu a stavěli barikády. Náckové přišli na akci s černými prapory a transparenty s hesly např. "Nacionální socialismus nebo zánik." Asi 100 antifas doprovázelo naci-pochod po celou trasu, snažilo se ho překřičet a občas přilétl i nějaký ten kámen. Dvě větší blokády se konaly v Karl-Liebknecht-Straße a na Prenzlauer Allee, kde proti antifas zasáhla velmi brutálně policie. Použila proti antifašistům slzný plyn, poté je mlátila a kopala na zemi. Několik lidí muselo být ošetřeno v nemocnici.
Foto: Neonacistická demonstrace v Berlíně s Christianem Worchem a protiakce.
01 02
Mnichov
Demonstrace NPD v Mnichově se stovkou účastníků byla napadena skleněnými lahvemi, několik antifašistů z 500-1000 protidemonstrantů bylo zatčeno.
Foto: Demonstrace NPD v Mnichově.
01
Jena
V Jeně demonstrovalo proti oslavám a velebení nacionálního socialismu a Rudolfa Hesse 1800 lidí. Akce byla zaměřena proti pochodu k uctění památky Rudolfa Hesse. Ve městě se mimo velkou demonstraci stavěli také barikády.
Foto: Antifa protiakce v Jeně.
01
Wunsiedel
V bavorském Wunsiedelu proběhla antifašistická demonstrace s 300 účastníky bez větších problémů. V klidné atmosféře a heslem "Wunsiedel je pestrý" pochodovali městem místní obyvatelé s antifašistickými a levicovými aktivisty z celého Německa.
Foto: Wunsiedel je pestrý, ne hnědý!
01
Hackerský úspěch
K protestům a akcím proti náckovským vzpomínkovým Hess-pochodům v ulicích byli solidární také němečtí antifa hackeři na internetu. Podařilo se jim 19. srpna sundat 34 nacistických a ultrapravicových propagačních internetových stránek.
01
Kdo byl Rudolf Hess?
Rudolf Hess vstoupil do nacistické strany v roce 1920 a rychle se stal jedním z Hitlerových nejbližších spolupracovníků. Jako diktátorův zástupce se fanatický antisemita Hess podílel na celé plejádě nacistických zločinů: na vytvoření nacistické vlády teroru, anexi Rakouska a Sudet, na zločinném pronásledování židů a jejich násilném vypuzení z německé společnosti, a také na počátcích holocaustu. Hessova osoba i skutky jsou nerozlučně spjaty s nacistickou stranou a sám se ani nikdy nepokusil od nacismu distancovat. Během norimberských procesů se dokonce naparoval, že ničeho nelituje. Je to tato nacistická zrůda, koho se dnešní nacisté snaží proměnit v "pilota míru", protože v roce 1941 odletěl do Velké Británie, pravděpodobně s úmyslem vyjednat separátní mír s Brity. Skutečným účelem jeho cesty bylo posílení fronty proti Sovětskému svazu. Stejný mýtus o "pilotovi míru" je používán k oslavě nacismu a podpoře falešného tvrzení, že nacistické Německo upřímně toužilo po míru, ale bylo "zločinnými spojenci" přinuceno válčit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Si AntiFašista?

ANO!
Nie.

Komentáře

1 Nikola Nikola | 6. března 2007 v 19:43 | Reagovat

Fuck anarchistum!!!

2 Bohemia Skinhead 69 Bohemia Skinhead 69 | 27. března 2007 v 20:50 | Reagovat

přesně tak

3 lucka lucka | 21. dubna 2007 v 23:22 | Reagovat

fuck off nazy....!!!!!!!!!!!

4 Bohemia Skinhead 69 Bohemia Skinhead 69 | 24. dubna 2007 v 16:50 | Reagovat

lucka:promiň, ale máš tam chybu, gramaticky správně je ten nápis FUCK OFF NAZIS! jinak s tím taktéž souhlasím, neboť nacismus je jen další z nebezpečných extrémismů, jako anarchismus, či komunismus...

5 Antifa Antifa | 23. května 2007 v 9:46 | Reagovat

Fuck Off Nazi vyliště si prdel vy zasraný fašistický prasata.

6 hanes hanes | 26. května 2007 v 3:05 | Reagovat

ja myslím že rudolf hess  byl zavřenej dost dlouho za to co neudělal a zemřel za to v co věřil celej život.......

7 Tajgon Tajgon | E-mail | 9. července 2007 v 0:22 | Reagovat

naše organyzace se nezabívá rasistyckou otázkou ale otázkou cti a poctivosti vydělávaní peněz a odsuzováni rasizmu a nenávisti. mi vytvářime zlem dobro zatím co někteří ostatní vytváři zlem zlo!! my se snažíme dělat aspon něco malo!! ale kolik z vás co dělá kvuli tomu? ja myslím že nic! jen kecáte a odsuzujete ostatní bez soudu To že jsem založil mafii neznamená že bych měl bezduvodně vraždit, mlátit lidi, vybírat výpalné. založil jsem ji proto aby lidi věděli že neni jen Mafie která to dělá, ale která se snaží udržovat pořádek třeba i drastyckým spůsobem. ale co mi na to řekneš? řekni mi že ňákej skurvenej dealeer si nezaslouží nakladačku!!! ja myslím že jo , a proto tohle děláme. neodsuzuji cikány černochy větnamce pokud pracují a platí daně jako každý znás!! je jedno jestli je černej žlutej teplej bílej nebo jinej ale když vydím něco špatneho zasahuji!! tak tu neřešte rasiszmus ale zločiny!! proto kdyby měl někdo zajem konat dobro i za cenu že si zašpiní ruce pište na email přijmem koho koliv více na emailu

8 SSman SSman | 14. července 2007 v 3:12 | Reagovat

Vy zasraný anarchcisti to  jste hrdinové proestovat v kuklách a zahalených ksichtech..........nedivim se vám jste levicový asociálové ,kteří nenašly práci a tak radši řešily problémy drogama.....a když už neni co na práci tak proč nejít dělat bordel.

9 anti antifa anti antifa | 14. července 2007 v 3:16 | Reagovat

Já vám něco povím, myslete si co chcete nikomu nevnucuju svůj názor ale uvědomte si kde žijemevám se líbí prolematika romů v čechách a židů v zahraničí?To nemluvím o drogách a komunistech.Uvědomte si jak by se líbilo vám kdyby vaše dítě fetovalo taky by se vám to asi nelíbilo.A díky takovejm jako jsou ti fetáci se to svinstvo dostane mezi děti

10 DJ88 DJ88 | 14. července 2007 v 3:18 | Reagovat

náhodou já jsem hrdej že jsem nácek .Lepší než se povalovat nezaměstnanej na zastávkách, okrádat lidi , krást v marketech, fetovat, a nemít životní styl!PROBUTE SE LIDI!!!!!

11 DJ88 DJ88 | 14. července 2007 v 3:19 | Reagovat

mimochodem v USA je například trestný čin páchán z 93% příslušníkama černé plet a to nebude náhoda

12 marie marie | 22. července 2007 v 19:11 | Reagovat

Jáj lidi doporučuji se podívan na jejich oficiální stránky či co to maj..!Ta krásná ideologie jak nikomu nechcou ubližovat a podobně a přitom když kolem vás projdou tak už se chcou bít..!Vy svině plešaté

13 Ganja Forever Ganja Forever | 21. září 2007 v 22:37 | Reagovat

Mrtvej Nácek- Dobrej Nácek...............Jestli se tady obeví nejakej zkurvenej nacek, tak at mi odpovi o co jim de. Vzdyt vy zmrdi ani nevite jak to za hitlera vypadalo. Pral bych vam aby ste aspon na 30 minut byli v zakopech v druhe svetove vy machri. Umíte se akorát bít 30 nácků vs. 1 člověk. Ste horší než zkurvení cigoši

14 ganja ganja | 21. září 2007 v 22:39 | Reagovat

to SSman: Lepší fetovat než být zkurvenej nácek ty dylino.   Cannabis not dead :-D :-D smeju se ti do xichtu ty buzerante

15 Kamilka Kamilka | 2. října 2007 v 16:01 | Reagovat

Co se nacci serou dop toho jetsli hulime nebo fetujeme jeto nase vec ne kua ..... nesnasim je ale nekeri jsou v pohode..........

16 Tomas Tomas | 27. října 2007 v 10:34 | Reagovat

Jako vzdycky.. my se postavíme náckům do cesty a fízlové nás rozmetaj a  pozatýkaj.... debilita!!!!§§... my jsme antifašisti..to znamená že chceme stejně jako policie zabránit pochodu neonacistů!!

17 alesandro alesandro | E-mail | 31. října 2007 v 11:17 | Reagovat

málokdo mě asi zná ale jsem srdcem i duší antifašista.cigáni mají své chyby ale jsou to lidi jako každej jinej .a jestli někdo říká cigáni do plynu tak bych toho zmrda poslal do války .aby okusil tu hruzu .ated vzkaz pro 10tej vzkaz .byl jsem napaden nácky a okraden k tomu kdo tedy krade ty špíno vymrdaná nacistická viva antifa!!!!!!!!!

18 Andy Andy | E-mail | 28. listopadu 2007 v 20:01 | Reagovat

,,Pod kuzi jakykoliv barvy-stejny mnozstvi masa"Nebo snad ne?!!Mam kamaradku je tak trchu Punk..Jednou se rano vracela domu od pritele a odchytili si ji nejaci 3 nackove a dali ji do drzky.Jen tak pro nic za nic,aniz by neco udelala nebo rekla!Byla pekne modra o votekla!!Zmrdi!!takhle zrychtovat holku!!Fakt nechapu ty zasrany nacky!!Resit zlo nasilym-co je to za sranec???S timhle FAKT zmenite svet!!Silne o tom pochybuju!!!

19 Andy Andy | E-mail | 28. listopadu 2007 v 20:03 | Reagovat

,,Pod kuzi jakykoliv barvy-stejny mnozstvi masa"Nebo snad ne?!!Mam kamaradku je tak trchu Punk..Jednou se rano vracela domu od pritele a odchytili si ji nejaci 3 nackove a dali ji do drzky.Jen tak pro nic za nic,aniz by neco udelala nebo rekla!Byla pekne modra o votekla!!Zmrdi!!takhle zrychtovat holku!!Fakt nechapu ty zasrany nacky!!Resit zlo nasilym-co je to za sranec???S timhle FAKT zmenite svet!!Silne o tom pochybuju!!!

20 Andy Andy | E-mail | 28. listopadu 2007 v 20:04 | Reagovat

,,Pod kuzi jakykoliv barvy-stejny mnozstvi masa"Nebo snad ne?!!Mam kamaradku je tak trchu Punk..Jednou se rano vracela domu od pritele a odchytili si ji nejaci 3 nackove a dali ji do drzky.Jen tak pro nic za nic,aniz by neco udelala nebo rekla!Byla pekne modra o votekla!!Zmrdi!!takhle zrychtovat holku!!Fakt nechapu ty zasrany nacky!!Resit zlo nasilym-co je to za sranec???S timhle FAKT zmenite svet!!Silne o tom pochybuju!!!

21 Andy Andy | E-mail | 28. listopadu 2007 v 20:04 | Reagovat

,,Pod kuzi jakykoliv barvy-stejny mnozstvi masa"Nebo snad ne?!!Mam kamaradku je tak trchu Punk..Jednou se rano vracela domu od pritele a odchytili si ji nejaci 3 nackove a dali ji do drzky.Jen tak pro nic za nic,aniz by neco udelala nebo rekla!Byla pekne modra o votekla!!Zmrdi!!takhle zrychtovat holku!!Fakt nechapu ty zasrany nacky!!Resit zlo nasilym-co je to za sranec???S timhle FAKT zmenite svet!!Silne o tom pochybuju!!!

22 fuckerxXx fuckerxXx | 5. prosince 2007 v 14:08 | Reagovat

Když mi bylo asi 10 zmlatili mi rodiče náckové!!! Proč?? Otec se zastával matky, která je šla upozornit, aby přestali na narozeninové oslvě mojí babičky hajlovat! Matka schytala ránu pěstí, otec ránu obuškem přes záda a několik kopanců a ran! Naštěstí hned vedle salonku, kde sme slavili sedělo pár správnejch lidí (žádní anarchisti, byli to normálni dospělí chlapi!) Který okamžitě reagovali a nakonec dostali do držky náckové, který si odvezla policie! Říkám doprdele s takovejma lidma, protože jsou to ubožáci!!! Musim souhlasit s Tajgon, proti takovejm lidem je potřeba zakročit silou, jinak si nikdy neudělaj hranice, už tak si myslim, že žádný nemaj!!!!

23 fuckerxXx fuckerxXx | E-mail | 5. prosince 2007 v 14:12 | Reagovat

Když mi bylo asi 10 zmlatili mi rodiče náckové!!! Proč?? Otec se zastával matky, která je šla upozornit, aby přestali na narozeninové oslvě mojí babičky hajlovat! Matka schytala ránu pěstí, otec ránu obuškem přes záda a několik kopanců a ran! Naštěstí hned vedle salonku, kde sme slavili sedělo pár správnejch lidí (žádní anarchisti, byli to normálni dospělí chlapi!) Který okamžitě reagovali a nakonec dostali do držky náckové, který si odvezla policie! Říkám doprdele s takovejma lidma, protože jsou to ubožáci!!! Musim souhlasit s Tajgon, proti takovejm lidem je potřeba zakročit silou, jinak si nikdy neudělaj hranice, už tak si myslim, že žádný nemaj!!!!

24 mzk mzk | 19. ledna 2008 v 11:08 | Reagovat

GEGEN NAZZIS !

25 antifas antifas | 25. ledna 2008 v 10:21 | Reagovat

pro všechny holohlavý a pravicový šmejdy...NACIZMUS UŽ NIKDY NIKDE NEBUDE..tak nevim o co se snažíte kreténi vypitý!

26 domažličák domažličák | 30. ledna 2008 v 10:31 | Reagovat

FUCK OFF NACI

Smrt všem náckům!!!!

27 Petr Petr | E-mail | 31. ledna 2008 v 14:49 | Reagovat

fuckerxXx To je smutný.Sice jsem také nacionalista ale tohle je opravdu moc.Škoda je mnoho lidí co dělá nacionalizmu ostudu.

28 Darkmen Darkmen | 5. února 2008 v 14:42 | Reagovat

nenávidím nácky stejně jako ostatní , vědí o tom hovno a doslova uctívaj hitlera.Fuuuuj.

29 Tajgon.Mafia Tajgon.Mafia | E-mail | 7. února 2008 v 12:35 | Reagovat

Zdravím všeci co su proti rasizmu a násilnostem v naší republice. chtěl bych jen řící že i přesto že v ČR je tolik romů, dá se tu žít! a co je v zahraničí s židama je mě sprominutím u prdele.židi jsou uplně normálni lide nerozeznatelní od křestanu budhystů atd . Neonacisti začali nenávidět židy pač židé byli vzdělaní a měli velké majetky, a náckové jím ho Záviděli............

Jinak naše organizace otevřela novou pobočku v Libereckém kraji, kde bude působyt jako jednotka protikorupčního zaměření. v případě že máte problémi s někým a zákon nestojí na vaší straně pište na email: Tajgon.mafia@email.cz

30 Petr Petr | E-mail | 7. února 2008 v 16:46 | Reagovat

Židé se umí dobře skrývat ale jsou to právě oni kdo maškají spuště.Právě židé múžou za to že byly zakázány demonstrace10.11 a ted v tý plzni.To že židi jsou a vždycky byly svině je už nepřehlédnutelné.Ukazuje se kdo má pravdu.Křestani a židé proti sobě bojovali.

31 Zmrdi žijou Zmrdi žijou | 17. února 2008 v 16:53 | Reagovat

Já viděl z okna jak sousedovic zmrd nasedá do tereního vozu v maskáčích kde byli osoby které měly vyholené lebky a taky maskáče jeli asi hajlovat tywoe doufám že se nám nic nestane...

32 Smooker Smooker | 12. března 2008 v 16:28 | Reagovat

Fuck off nazi!!!!!!!!!!

Nesnááááááším nácky

33 BELKO BELKO | 19. března 2008 v 10:57 | Reagovat

hnědá žlutá černá demokratická svině na vás taky brzo přijde

34 BELKO BELKO | 19. března 2008 v 10:58 | Reagovat

ale nejdřív na zrádce rasy a národa

35 Sheriff Sheriff | E-mail | 4. dubna 2008 v 18:55 | Reagovat

Belko ty seš  mi ale hrubej asi tomu hodně rozumíš vit?

36 Sepp14 Sepp14 | 13. května 2008 v 11:15 | Reagovat

jenom k tomu článku: nacistická strana? :D LOL... když už tady nekdo chce psát o Růdovi Hessů, tak alespoň NSDAP... jenže to asi ani nevite co to znamená... takže si jděte psát další články na úrovni 12 letého dítěte... Sieg Heil fur Rudolf Hess

37 Sepp14 Sepp14 | 13. května 2008 v 11:17 | Reagovat

zapoměl jsem jěště... ANTI-ANTIFA!

A nejvíc miluji ty keci že by sme  všichni skončili v plynu jako Židáci. Nikdo ze těch vylízanejch Afáku asi netuší, že rasovej průzkum Česka dopadl lépe než ve většině německy mluvících zemích... 88

38 Panzerfaust_14 Panzerfaust_14 | E-mail | 28. května 2008 v 4:55 | Reagovat

My sme takí istí inteligentný ludia, ako aj ostatný arijci, len máme iné názory a nedovolíme si spravit zo Slovenska multirasové smetisko, ako to chcete vy. My sme na svoju arijskú rasu hrdý, vy ju diskriminujete v ich vlastnej krajine, a čudujete sa prečo sa na vás každý smeje, dokonca občas aj príroda. Príroda dala každému človeku (Vrátane čiernych, šikmookých a cigánov) niečo. Dala im to, čo najviac potrebovali a to je rasa, ktorú človek zdedí po svojich rodičoch s vlastnou identitou a je na nu hrdý. A verím že aj ten čierny afričan sa má ako čierny dobre, je hrdý na svoju rasu, žije si v svojom prostredí. A prečo my biely, nezačneme držať pokope? Nevravím o tom, ako tĺcť cigánou, ale vravím, aby sme sa spojili, držali si svoju arijskú kultúru, zvyky.

Ale vy to pochopiť neviete a preto ste spodina spoločnosti. Chodte tam nahánať cigánky, nech vám dajú a spravte si s nimi deti, keď už chcete pospájať rasy, ale my biely, hrdý a čestný to nespravíme.

39 nejsem ani nacek ani anarchista...sem neutralni!!! nejsem ani nacek ani anarchista...sem neutralni!!! | 21. června 2008 v 14:46 | Reagovat

vy nacistický ubožáci víte o tom hovno vy kreténi!!!!Já bych nahnal všechny nácky k jedný zdi a rozstřílel je na sračky!!!!nemám nějak obzvlášť rád cikány ale všichni nejsou stejný...Nejde přece rozlišovat lidi podle toho jak vypadaj a kde se narodili proboha!!!!!!

A nemyslete si vy nacistický zmrdi že bude nějaký obrození či znovuzrození nacismu nebo jak tomu vy říkáte.....Vždycky bude dost lidí který se vám postavěj a všechny vás zabijou popravěj nebo zavřou až zčernáte!!!!!!!!!!

Děláte to stejně jen proto že nemáte co dělat a chcete bejt zajímavý...najděte si radši nějakýho koníčka vy chudáci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

40 křestan 666 křestan 666 | 3. července 2008 v 20:51 | Reagovat

proste anarchy forewr smrt nacismu

41 punker,anarchista punker,anarchista | 15. září 2008 v 21:04 | Reagovat

fuck off naci co si kurva myslíte vy namišlení náckové už ste mě jednou zbyly a po druhý už to nedovolim co si vo sobě myslíte Hitler už nikdy nebude a nákej takovej pičus už taky ne a náci cigáni komu to vadí mě je to uplně u prdele kdo žije v český republice ale nacki tady nikdo nechce ani rasisti a všechny ty sráče že vás to baví žít jen pro zasranou bílou rasu a černý byste nejrači naházeli všechny do plynu FUCK OFF NAZI FUCK OFF NAZI FUCK OFF NAZI FUCK OFF NAZI

42 holohlavej holohlavej | 29. října 2008 v 21:16 | Reagovat

Nahnat cikány do Štěchovic a pak to tam zapálit!

43 Lukas Lukas | E-mail | 1. ledna 2010 v 2:37 | Reagovat

co jste vy idioti antifašistický?jednou přijde čas a vy pochcípete a my se budem dívat,jak umírate v plyn. komorách :)už se těším,až budu vydávat rozkazy k popravám,nebude to dlouho trvat a bude to skutečností.;)

44 Marx Marx | 4. července 2010 v 22:07 | Reagovat

Neser na(r)cisto,to ještě slovo a najdu si tě a budu tě honit po poli se srpem a kladivem!

45 Jony Jony | 21. března 2013 v 22:32 | Reagovat

Vyjebaní Fašisti . Jsou to Sráči, jen řvou a skutek  utek..a když tak jdou ale 30 lidi na 1 člověka . prostě Sráči no .. a řešíte tu cigány ale všeci nejsou stejní vy zmrdi ! i mezi vámi jsou dobří a někteří buzny fašistický ..a jestly si myslíte že nějak obživnete  tak na to zapomeňte Sráááááči !!!!!!

46 paulo paulo | 14. března 2015 v 12:19 | Reagovat

no a co ... dat SME multikulti a co islamisti

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama